DONIRAJ I VOLONTIRAJ

O DONACIJAMA

Za djecu i mlade od 14-21 godinu možete donirati odjeću, obuću, društvene igre, školski pribor, kozmetiku, tehničke uređaje (TV, DVD, video i dr.).

Možete donirati radne stolove, uredske stolice, kutne garniutre, glazbene instrumente, likovni materijal.

Možete sponzorirati ili organizirati ljetovanje, zimovanje, izlete, odlazak u kino, koncerte, sportske događaje i sl. Možete sponzorirati jedno ili više djece.

Financijsku pomoć možete uplatiti na račun Centra: IBAN: HR6423900011100024115 Potrebno je osim broja žiro-računa navesti i svrhu uplate, naziv i adresu Centra: Prilaz Tomislava Špoljara 2, Zagreb. Svrha uplate; Vaša želja u koju svrhu trebamo utrošiti novac, nrp: održavanje doma, kupnja odjeće i obuće za korisnike, oprema doma, uplata džeparca za određeno dijete i sl.

Volonteri

Želite biti korisni i pomoći djeci i mladima koji žive u domu? Javite se u dom ako vam psihofizičko stanje omogućuje bavljenje djetetom i ako ste kroz duže razdoblje spremni izdvojiti po 2 sata za rad sa jednim djetetom ili grupom djece.

Kontakti za volontere:

Voditeljica odjela odgoja i psihosocijalne podrške - tel. 2911-665