> O nama

NAŠA VIZIJA I MISIJA               NAŠA HIMNA

Centar je namijenjen školovanju i rehabilitaciji djece i mladeži s motoričkim poremećajima i kroničnim bolestima koja se u primjerenim uvjetima mogu osposobiti za zanimanja po redovitim, prilagođenim i posebnim programima.

Također provodimo program samozbrinjavanja za adolescente koji ne mogu nastaviti obrazovane za zanimanje te program radno-okupacijskih aktivnosti za odrasle osobe s višestrukim teškoćama.

Imamo sve što vam treba

AKO  ŽELITE ZNATI VIŠE:

o ustanovi   …………………..............................................    pitajte ravnateljicu

o smještaju, upisima, uslugama…………................……....  pitajte socijalnu radnicu

o programima školovanja………………………..............................   pitajte pedagoga

o INKAZ-u ………………………………………..................…......   pitajte voditeljicu Doma